| Artikelnummer: | QX5110000 |
| Levertijd: | 4 weken |
De Big Foot fauteuil, van het Italiaanse design merk Quinti is een stoel met een echte retro look. Lounge stoel met een exclusief ontwerp zonder stilistische invloeden, de omsluitende vorm van de rugleuning zorgt voor maximaal comfort.
Het gebruik van schuim met een hoge dichtheid maken de stoel uiterst comfortabel en veelzijdig. De Big Foot stoel is gemaakt van een intern houten frame met polyurethaan injectieschuim met hoge dichtheid. Het zitkussen is voorzien van elastische banden voor maximaal zitcomfort. Design, geborgenheid en optimaal comfort is wat de Big Foot u laat ervaren!
Door zijn vorm is de stoel bij uitstek geschikt om te gebruiken in een wachtruimte of spreekkamer. Door de ontspannen zit en de ergonomische ronde rugleuning die naadloos overloopt in de armleuning, maakt de Big Foot zijn naam meer dan waar! Maar waarom alleen zakelijk gebruiken? De Big Foot is natuurlijk ook de ideale lounge stoel voor in uw leeshoek thuis. Met zijn zeer ontspannen zit en vele kleur mogelijkheden is de Big Foot een ware eyecatcher bij u thuis.
De keuze van de stoffering bepaalt verder voor een groot deel hoe de stoel in de omgeving wordt opgenomen. Op de foto's zie je al een aantal van de prachtige mogelijkheden. Maar er is veel meer mogelijk.
Klik HIER voor alle mogelijkheden van de Quinti Big Foot lounge fauteuil.
Qua stoffering is er zeer veel mogelijk. Wij hebben er voor gekozen slechts een beperkt aanbod op de site te zetten. Uiteraard leveren wij alle mogelijke combinaties.
Bel ons voor alle mogelijkheden of een vrijblijvende afspraak op: 088 - 638 23 57 of klik HIER voor een vrijblijvende offerte.
Design: Archirivolto
Over Quinti: Quinti werd opgericht in 1975 en ontwikkelt zijn activiteit in de mechanische sector als producent van metalen onderdelen voor stoelen en banken. 1993 is een keerpunt in de geschiedenis van het bedrijf: met de komst van Mirko Quinti begint een onstuitbaar ontwikkelingsproces dat ook nu nog voortduurt. In de loop der jaren zijn alle processen geïnternaliseerd, de samenwerking met bekende ontwerpers heeft de producten internationaal erkend, maar bovenal heeft het bedrijf zich georganiseerd met jong en bekwaam personeel, dat in staat is om elke uitdaging met enthousiasme aan te gaan.
"Wij gebruiken al onze ervaring om de bescherming van het milieu actief te bevorderen, waarbij wij al in de beginfase van de creatie en ontwikkeling van producten rekening houden met alle variabelen zodat deze zo min mogelijk druk uitoefenen op de milieu bronnen."
| Breedte: | 82 cm |
| Diepte: | 73 cm |
| Hoogte: | 76 cm |
| Zithoogte: | 42 cm |
| Gewicht: | 20 kg |
| Materiaal: | |
| Aanvullende informatie: | |
| Garantie: | 5 jaar |