Artikelnummer: | Vega |
Een doordacht en helder ontwerp van ontwerper Jasper Morrison waarin circulair denken, functionaliteit en modern design samensmelten.
De Vega lounge stoel van het Nederlandse designmerk Artifort bestaat uit twee afgeronde kussens voor rug en zit, een elegant gevormde rugbeugel die beide verbindt, geplaatst op een metalen onderstel. Een typisch Artifort ontwerp door de afgeronde, vaak in bonte kleuren gestoffeerde kussens, waarbij iedere denkbare kleurencombinatie mogelijk is. De Vega familie complementeert wachtruimtes, musea, eetgelegenheden, creatieve werkruimtes of thuis. Eenvoud in een brede context.
De Vega collectie bestaat uit een flexibele serie mid-size fauteuils en stoelen, ontworpen voor verschillende omgevingen en toepassingen. Het modulaire ontwerp is verkrijgbaar met een slanke buisframe armleuning die de stoel elegant omsluit, twee gestoffeerde armleuningen of een puur, armloos silhouet. Drie typen onderstellen zijn verkrijgbaar: een stalen vierpoot, een draaibaar vierteens onderstel of een vierteens onderstel met wielen – elk afgestemd op verschillende functionele en esthetische behoeften.
Hoewel Vega een bescheiden eenvoud uitstraalt, is de stoelenserie het resultaat van een doordacht ontwikkelproces. Vega’s ergonomie is afgestemd op een optimaal comfort en gebruiksvriendelijkheid, terwijl de modulaire opbouw het aantal componenten minimaliseert, zodat het gebruik van materialen wordt verminderd zonder in te boeten op kwaliteit of esthetiek. Bovendien zijn alle materialen volledig uit elkaar te halen en te hergebruiken of geschikt voor herbestemming, wat een bewuste benadering van duurzaamheid weerspiegelt. De bekleding is afneembaar voor reiniging of vervanging wanneer dat nodig is. Het belangrijkste is dat Vega is ontworpen voor eenvoudige demontage, waardoor onderdelen snel gerepareerd of vervangen kunnen worden – wat de levensduur van het product verlengt en het onderhoud vereenvoudigt.
Hier bieden we het eetkamer model aan wat een model is met een zithoogte van 47 cm. Dit model is leverbaar in een uitvoering met en een uitvoering zonder armleggers.
Verder heeft de Vega een metalen buis onderstel. De onderstellen zijn leverbaar in heel veel poedercoat kleuren. Hier hebben we slechts een selectie van op de site gezet.
Klik HIER voor meer informatie.
Omdat deze collectie zo ongelofelijk uitgebreid is hebben wij er voor gekozen om slechts een selectie van alle mogelijke stoffering op de site te zetten. Wij kunnen uiteraard alle soorten stoffering (en leer) leveren. Klik HIER voor een impressie van de mogelijkheden qua stoffering.
Advies nodig? Bel ons op 088 - 638 23 57 of vul hier uw gegevens in.
Design: Jasper Morrison | 2025
Over Artifort:
Art en Comfort is waar het wereldberoemde Artifort voor staat. Tijdloos design. Toonaangevend.
Het Nederlandse Artifort produceert onderscheidende, comfortabele en functionele meubels sinds 1890. Iconische klassiekers van designers zoals Kho Liang Ie, Pierre Paulin en Geoffrey D. Harcourt RDI legden het fundament van Artifort. De huidige generatie van gerenommeerde top designers zoals Patrick Norguet, Khodi Feiz, René Holten en Monica Förster zetten het Artifort DNA voort. De gehele Artifort collectie wordt gekenmerkt door innovatief, kleurrijk en tijdloos design met haar herkenbare vormgeving. Door vakmanschap en hightech productietechnieken toe te passen, maakt Artifort duurzame kwaliteitsmeubels voor deze en volgende generaties.
In de Artifort collectie vindt iedereen die waarde hecht aan vorm en functie een ontwerp dat zijn hart verovert. Voor altijd.
Breedte: | 48 cm - 61 cm |
Diepte: | 55 cm - 59 cm |
Hoogte: | 79 cm |
Zithoogte: | 47 cm |
Gewicht: | 11 kg - 13,5 kg |
Materiaal: | |
Aanvullende informatie: | |
Garantie: | 5 jaar |